Çelik servis şirketiniz mi var?

Sizin de çelik servis şirketiniz varsa ve işinizi büyütmek istiyorsanız hemen bizi arayın!

Şimdi katılın ve yeni fırsatlardan, mükemmel bir destekten ve güçlü ağımızdan yararlanın

"Yeni Zelanda'daki aşınma işleri hiç bu kadar iyi olmamıştı"


Üye olduğundan beri hızla büyüyen Yeni Zelandalı Real Steel şirketinden Luke Mathieson, Hardox Wearparts bayrağını dalgalandırmanın bir kalite, güvenilirlik ve mükemmellik işareti olduğunu söylüyor.

"Dört yıldır Hardox Wearparts ağına üyeyiz. Müşterilerimizin gözünde itibarımız artıyor; markayı kullanabilmemiz bize gerçekten yardımcı oldu. Bol miktarda pazarlama ve reklam yapıyoruz ve bunların büyük bir kısmı Hardox® markasını ve bu markanın ima ettiği kaliteyi merkez alıyor."

"Aldığımız teknik desteğin bir benzeri yok"

ABD Spokane Washington'daki Cd'A Metals şirketinden Dave Coulson, şirketinin SSAB'den aldığı teknik destekten ve en önemlisi müşterilerin onun uzmanlığını takdir etmesinden son derece memnun.

"SSAB'nin ve Hardox Wearparts üyeliğinin en harika yönlerinden biri de, bize dünyada eşi benzeri olmayan bir destek sunmaları. SSAB'den irtibatta olduğum dış satış temsilcim benim akıl hocalarımdan biri halini aldı. Hardox® aşınma plakasının ve farklı Hardox® ürünlerinin satışı hakkında bana çok şey öğretti. Müşterilerin ilgisini çekmemize gerçekten yardım etti, üstelik çıkıp iş seyahatleri de yapıyor."

Hardox Wearparts'a katılın ve işinizi yepyeni bir düzeye çıkarın!

Evet, Hardox Wearparts ağına katılmak için başvuru yapmak istiyorum

İsim*
Email adresi*
Şirket*
Ülke*
Telefon*
Sokak adresi
Web sitesi
Yorumlar
Bu formu göndermekle gizlilik beyanımızı kabul etmiş oluyorsunuz.
180