İşinize güç katın

Hardox Wearparts®'a katılın ve işinizi yepyeni bir düzeye çıkarın!


Hardox Wearparts® dünyanın lider konumdaki aşınma parçaları ve hizmetleri sağlayıcısıdır. 80'den fazla ülkede 300'den fazla Hardox Wearparts® merkezi bulunmaktadır. Büyüyen ağımıza siz de katılın ve sektörde lider bir markanın avantajlarından yararlanın.

Başarınızı destekleme 

Hardox Wearparts®'ın bir üyesi olarak, dünya klasmanında çok çeşitli aşınma malzemelerine erişim kazanırsınız. İşiniz size özel eğitim, yeni üretim teknolojileri, aşınma uzmanlığı ve SSAB'den ve dünya genelindeki diğer Hardox Wearparts® merkezlerinden gelen düzenli bilgi paylaşımlarıyla desteklenecek.

Büyüme fırsatı 

Eğer birinci sınıf aşınma çözümleri için gereken motivasyona ve kaynaklara sahipseniz, aradığımız niteliklere sahipsiniz demektir. Yeni Hardox Wearparts® merkezlerinin işleri genel piyasaya göre düzenli bir şekilde daha hızlı artar. Ağa yalnızca dört yıl katılımın ardından %0 ciro artışı bildiren merkezlerimiz var. Üstelik franchise bedeli yok - yalnızca işinizi büyütmeniz için bir fırsat sunuyoruz. 

Hardox Wearparts®'a katılmak için hemen başvurun

Başvurunuzu buraya göndererek süreci başlatın. Siz veya Hardox Wearparts® açısından hiçbir yükümlülük söz konusu değildir. Bu her iki taraf açısından iyi bir eşleşme olup olmayacağını görme sürecinin yalnızca ilk adımıdır. İlginize teşekkür ederiz ve kısa süre içinde size geri döneceğiz.
180